Een overzicht van onze recruiters en accountmanagers werkzaam op het TMI hoofdkantoor in Amsterdam.

Alexander Lamprecht

Accountmanager Dental

+31 (0)6 11 72 47 91

alexander@tmi-interim.nl

Alice Weijers

Manager Flexbureau

+31 (0)20 510 67 51

flex@tmi-interim.nl

Alysha Schouw

Administratief medewerker Flexbureau

+31 (0)20 510 67 51

flex@tmi-interim.nl

André Herveille

Managing Director Duitsland

+49 (0)2166 98 93 101

a.herveille@tmi-jobservices.de

Anja Vos

Senior Account Manager Zwitserland

+41 (0)41 50 14 217

anja@tmi-jobservices.ch

Brenda de Vrij

Consulent Antillen

+31 20 510 67 54

brenda@tmi-interim.nl

Daisy Dop

Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Davine Munch

Accountmanager V&T / Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)6 46 19 04 61

binnendienst@tmi-interim.nl

Dianne Breuer

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 15 89 02 01

werving@tmi-interim.nl

Eline Hegeman

Medewerker Commerciële Binnen- en Buitendienst

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Femke de Bruijn

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 46 09 13 32

werving@tmi-interim.nl

Gerwin Grootoonk

Senior consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 41 51 23 37

gerwin@tmi-interim.nl

Heidi Kamp

Senior Personeelsplanner Ambulance

+31 (0)20 510 67 51

flex@tmi-interim.nl

Iris Barbugli-de Bekker

Support Medewerker

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi-interim.nl

Jacqueline Heck

Coördinator Commerciële Binnendienst & Scholing

+31 (0)6 25 03 17 79

binnendienst@tmi-interim.nl

Jeanette van Cittert

Accountmanager Ambulancezorg

+31 (0)6 15958022

jeanette@tmi-interim.nl

Johan Petri

ICT manager

+31 (0)6 11884321

johan@tmi-interim.nl

Judith Randerath

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 54 26 25 55

werving@tmi-interim.nl

Kimberly Niemantsverdriet

Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 52 84 97 35

kimberly@tmi-interim.nl

Kirsten Cordes - van Heerde

Medewerker Commerciële Binnen- en Buitendienst

+31 (0)20 717 35 27

kirsten.cordes@tmi-interim.nl

Linda de Jong

Senior Accountmanager

+31 (0)6 54 30 3146

linda@tmi-interim.nl

Lindy Boon

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Loes van der Vossen

Afdeling HR

+31 (0)6 46117538

loes@tmi-interim.nl

Marieke den Baas

Senior Recruiter Caribbean

+31 (0)20 717 3527

marieke.den.baas@tmi-jobservices.com

Marieke van der Klink

Salesmanager Nederland

+31 (06) 15 96 23 96

marieke@tmi-interim.nl

Marina van Kuik

Accountmanager

06 11 92 34 05

marina@tmi-interim.nl

Marlot Roodhart - de Jonge

Senior Accountmanager

+31 (0)6 55 28 74 65

marlot@tmi-interim.nl

Martijn de Vette

Senior Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

martijn@tmi-interim.nl

Mehmet Kiliç

Accountmanager Farmacie

+31 (0)6 46 17 67 55

mehmet@tmi-interim.nl

Merve Yilmaz

Accountmanager

+31 (0)6 46 75 38 02

merve@tmi-interim.nl

Miranda Lans

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 10 05 97 53

werving@tmi-interim.nl

Noël de Vries

Directeur

+31 (0)20 717 35 27

noel@tmi-interim.nl

Peter Hulst

Accountmanager Farmacie

+31 (0)6 46 92 56 41

peter@tmi-interim.nl

Romy Groen

Senior Personeelsplanner

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Romy Lieder

Personeelsplanner

+ 31 (0)20 510 67 51

flex@tmi-interim.nl

Rosanne Hoogland

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Sherelle de Koning

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 5106754

werving@tmi-interim.nl

Silvana van Beek

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi-interim.nl

Sofia Lazaoui

Personeelsplanner Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Stephanie Hausel

Manager Marketing & Communicatie

0650284693

stephanie@tmi-interim.nl

Susanne Koomen

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Susanne van Dormolen

Senior Accountmanager Nederlandse Antillen

+31 (0)20 717 3527

susanne@tmi-jobservices.com

Sylvia Verbiest

Accountmanager

+31 (0)6 46 09 54 77

sylvia@tmi-interim.nl

Tessa Bonhof

Recruiter

020 510 67 54

werving@tmi-interim.nl

Tessa Govers

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 5106754

werving@tmi-interim.nl

Teun Pugh

Medewerker Commerciële Binnendienst

+ 31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Vivian Harbers

HR manager

+31 (0)6 52 19 94 98

hr@tmi-interim.nl

Yvette van der Veen

Accountmanager

+ 31 (0)6 39 88 38 98

yvette@tmi-interim.nl

Direct aanmelden

Kom in contact met TMI om alle mogelijkheden te bespreken.

Neem contact op

Mail ons

info@tmi-interim.nl

Bel ons

020 717 35 27

Fax ons

020 615 51 10

Bezoek ons

Sierplein 75
Postbus 90137
1065 LN Amsterdam

Bekijk de route
Bekijk de parkeergelegenheid

TMI maakt gebruik van tracking-cookies. Hiermee worden anonieme gegevens over uw bezoek opgeslagen om de website en uw ervaring te verbeteren.