Een overzicht van onze recruiters en accountmanagers werkzaam op het TMI hoofdkantoor in Amsterdam.

Alice Weijers

Manager Flexbureau

+31 (0)20 510 67 51

flex@tmi-interim.nl

Alysha Schouw

Administratief medewerker Flexbureau

+31 (0)20 510 67 51

flex@tmi-interim.nl

André Herveille

Managing Director Duitsland

+49 (0)2166 98 93 101

a.herveille@tmi-jobservices.de

Angelique Hulsbosch

Support Medewerker

+31 (0)20 5106754

werving@tmi-interim.nl

Anja Vos

Senior Account Manager Zwitserland

+31(0)625081960

anja@tmi-interim.nl

Brenda de Vrij

Senior Consulent Caribbean

+31 20 510 67 54

wervingcaribbean@tmi-jobservices.com

Chanel van Dijk

Support Medewerker

+31 (0)20 5106754

werving@tmi-interim.nl

Daisy Dop

Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Dianne Breuer

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 15 89 02 01

werving@tmi-interim.nl

Dirk Meijer

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Eline Hegeman

Medewerker Commerciële Binnen- en Buitendienst

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Ester van der Westen

Consultant Artsen & Specialisten

06 28 51 05 01

ester.van.der.westen@tmi-interim.nl

Femke de Bruijn

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 46 09 13 32

werving@tmi-interim.nl

Gerwin Grootoonk

Senior consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 41 51 23 37

gerwin@tmi-interim.nl

Gianni Hooglugt

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Heidi Kamp

Senior Personeelsplanner Ambulance

+31 (0)20 510 67 51

flex@tmi-interim.nl

Iris Barbugli-de Bekker

Support Medewerker

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi-interim.nl

Isabelle Berkhout

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 51

flex@tmi-interim.nl

Jacqueline Heck

Manager Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)6 25 03 17 79

binnendienst@tmi-interim.nl

Jeanette van Cittert

Accountmanager Ambulancezorg

+31 (0)6 15958022

jeanette@tmi-interim.nl

Jessica van Dam

Support Medewerker

+31 (0)20 5106754

werving@tmi-interim.nl

Jolanda Lammes

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)6 52356849

jolanda.lammes@tmi-interim.nl

Judith Randerath

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 54 26 25 55

werving@tmi-interim.nl

Keabona van Zeijl

Consulent Caribbean Team

06-46338239

keabona@tmi-interim.nl

Kimberly Niemantsverdriet

Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 52 84 97 35

kimberly@tmi-interim.nl

Kirsten Cordes - van Heerde

Medewerker Commerciële Binnen- en Buitendienst

+31 (0)20 717 35 27

kirsten.cordes@tmi-interim.nl

Linda de Jong

Senior Accountmanager

+31 (0)6 54 30 3146

linda@tmi-interim.nl

Linda Hanko

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Lindy Boon

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Lisa Jonk

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Loes van der Vossen

HR Adviseur

+31 (0)6 46117538

loes@tmi-interim.nl

Manon van Antwerpen

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Marieke den Baas

Accountmanager VVT

+31 (0)20 717 3527

marieke.den.baas@tmi-interim.nl

Marieke van der Klink

Salesmanager Nederland

+31 (06) 15 96 23 96

marieke@tmi-interim.nl

Marina van Kuik

Accountmanager

06 11 92 34 05

marina@tmi-interim.nl

Marlot Roodhart - de Jonge

Senior Accountmanager

+31 (0)6 55 28 74 65

marlot@tmi-interim.nl

Martijn de Vette

Senior Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

martijn@tmi-interim.nl

Maud Vloothuis

Consulent Caribbean Team

maud@tmi-interim.nl

Merve Yilmaz

Accountmanager

+31 (0)6 46 75 38 02

merve@tmi-interim.nl

Miranda Lans

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 10 05 97 53

werving@tmi-interim.nl

Monique Meerburg

Adjunct-directeur

+31 (0)6 11 39 57 48

monique@tmi-interim.nl

Noël de Vries

Directeur

+31 (0)20 717 35 27

noel@tmi-interim.nl

Odette Meester

Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)6 38 06 68 33

odette@tmi-interim.nl

Peter Hulst

Accountmanager Farmacie

+31 (0)6 46 92 56 41

peter@tmi-interim.nl

Romy Groen

Senior Personeelsplanner

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Romy Lieder

Personeelsplanner

+ 31 (0)20 510 67 51

flex@tmi-interim.nl

Rosanne Hoogland

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Sabina Fajic

Administratief Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)20 7173527

sabina@tmi-interim.nl

Sherelle de Koning

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 5106754

werving@tmi-interim.nl

Silvana van Beek

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi-interim.nl

Sofia Lazaoui

Personeelsplanner Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi-interim.nl

Susanne Koomen

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Susanne van Dormolen

Senior Accountmanager Nederlandse Antillen

+31 (0)20 717 3527

susanne@tmi-jobservices.com

Sylvia Verbiest

Accountmanager

+31 (0)6 46 09 54 77

sylvia@tmi-interim.nl

Tessa Bonhof

Recruiter

020 510 67 54

werving@tmi-interim.nl

Tessa Govers

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 5106754

werving@tmi-interim.nl

Teun Pugh

Medewerker Commerciële Binnendienst

+ 31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi-interim.nl

Vivian Harbers

Senior HR Adviseur

+31 (0)6 52 19 94 98

hr@tmi-interim.nl

Yvette van der Veen

Accountmanager

+ 31 (0)6 39 88 38 98

yvette@tmi-interim.nl

Yvonne van Bergen

Medewerker Commerciële Binnendienst en Buitendienst

+31 6 185 272 84

yvonne@tmi-interim.nl

Direct aanmelden

Kom in contact met TMI om alle mogelijkheden te bespreken.

Neem contact op

Mail ons

info@tmi-interim.nl

Bel ons

020 717 35 27

Fax ons

020 615 51 10

Bezoek ons

Sierplein 75
Postbus 90137
1065 LN Amsterdam

Bekijk de route
Bekijk de parkeergelegenheid

TMI maakt gebruik van tracking-cookies. Hiermee worden anonieme gegevens over uw bezoek opgeslagen om de website en uw ervaring te verbeteren.